Universitatea „1 Decembrie 1918” din Alba Iulia - Construieşte-ţi un viitor sigur alături de noi!
 
Facultatea de Istorie şi Filologie
Orar consultaţii cadre didactice - Studii universitare de LICENŢĂ

Orar consultaţii lucrare de licenţă/disertaţie

Universitatea „1 Decembrie 1918" Alba-Iulia

Facultatea de Istorie şi Filologie

Departamentul de Istorie, Arheologie şi Muzeologie

 

Orarul consultaţiilor

Anul universitar 2016 - 2017

Semestrul II

 

DEPARTAMENTUL DE ISTORIE, ARHEOLOGIE ŞI MUZEOLOGIE

 

Nr. crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE CADRULUI DIDACTIC

EMAIL

PROGRAM CONSULTAŢII

1.

LECT. UNIV. DR. CĂLIN ANGHEL

calinang@gmail.com

Joi: 10.00-12.00

2.

ASIST. UNIV. DR. SORIN ARHIRE

sorinarhire2001@yahoo.com

Marţi: 14.00-16.00

3.

LECT. UNIV. DR. ILEANA BURNICHIOIU

ileanaburnichioiu@yahoo.com

Vineri: 14.00-16.00

4.

CONF. UNIV. DR. DANIEL DUMITRAN

danieldumitran@yahoo.com

Luni: 10.00-12.00 

5.

CONF. UNIV. DR. MIHAI GLIGOR

mihai.gligor@uab.ro

Marţi: 12.00-14.00

6.

CONF. UNIV. DR. VALER MOGA

valermoga@yahoo.co.uk

Marţi: 12.00-14.00

7.

LECT. UNIV. DR. CRISTIAN IOAN POPA

cristian.popa@uab.ro

Vineri: 14.00 -16.00

8.

LECT. UNIV. DR. CORNELIA POPA-GORJANU

pgcornelia@yahoo.com

Luni: 09.00-11.00

9.

LECT. UNIV. DR. COSMIN POPA-GORJANU

cosminpg@gmail.com

Marţi : 12.00-14.00

10.

CONF. UNIV. DR. LAURA STANCIU

laurastanciu@hotmail.com

Luni: 13.00-15.00 Corp C, Mansarda

 

   

 

 

 

DEPARTAMENTUL DE FILOLOGIE

 

Colectivul de limba şi literatura română

 

Nr. crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE

 

EMAIL

PROGRAM CONSULTAŢII

1.

Prof. univ. dr. Ileana Ghemeş

ighemes@yahoo.com

Miercuri 12.00-14.00

 

2.

Conf. univ. dr. Diana Câmpan

dcampan2002@yahoo.com

Luni 10.00-12.00

 

3.

Conf. univ. dr. Constantin Ioan Mladin

k.mladin@gmail.com

lectorat

 

4.

Conf. univ. dr. Aurel Pantea

aurelpantea2000@yahoo.fr

Vineri 12.00-14.00

 

5.

Lect. univ. dr. Marcela Ciortea

marcela.ciortea@yahoo.com

Luni 12.00-14.00

 

6.

Lect. univ. dr. Gabriela Chiciudean

gabrielachiciudean@gmail.com

Vineri 10.00-12.00

 

7.

Conf. univ. dr. Georgeta Orian

georgeta.orian@gmail.com

Miercuri 10.00-12.00

 

8.

Lect. univ. dr. Petronela Wainberg

petronelawainberg@yahoo.fr

Marţi 10.00-12.00

 

9.

Asist. univ. dr. Lucian Bâgiu

lucian_bagiu@yahoo.com

lectorat

 

10.

Asist. univ. dr. Iuliana Wainberg

gimro2000@yahoo.com

Luni 14.00-16.00

 

 

 

Colectivele de limba engleză, franceză, germană

 


Nr. crt.

NUMELE ŞI PRENUMELE

EMAIL

PROGRAM CONSULTAŢII

1.

Conf. dr. Chira Rodica

rogabchira@yahoo.fr

Miercuri 16.00 - 18.00

 

2.

Conf. dr. Iordăchescu Teodora

teo_popescu@hotmail.com

Marţi 10.00 - 12.00

 

3.

Conf. dr. Lupşa Marinela

mari_lupsa@yahoo.com

Miercuri 10.00-12.00

 

4.

Conf. dr. Pioariu Rodica

rpioariu@yahoo.com

Marţi 10.00-12.00

 

5.

Conf. dr. Pioraş Valeria

piorasfr@yahoo.fr

Luni 10.00 - 12.00

 

6.

Lect. dr. Bărbuleţ Gabriel

gabriel.barbulet@gmail.com

Joi 12.00 - 14.00

 

7.

Lect. dr. Curta Adina

adinacurta@yahoo.fr

Luni 12.00 - 14.00

 

8.

Lect. dr. Telea Coralia

corahandrea@yahoo.com

Marţi 12.00 - 14.00

 

9.

Lect. dr. Todescu Valentin

vtodescu2006@yahoo.de

Luni 16.00 - 18.00

 

10.

Asist. dr. Cibian Aura

auracibian@gmail.com

Marţi 14.00 - 16.00

 

11.

Asist. dr. Herţeg Crina

crina_herteg@yahoo.com

Marţi 18.00 - 20.00

 

12.

Lect. dr. Ionescu Petru

petru_stefan_ionescu@yahoo.com

Miercuri 14.00 - 16.00

 

13.

Asist. dr. Muntean Natalia

natimad@yahoo.com

Marţi 14.00 - 16.00

 

14.

Asist. drd. Mureşan Maria

elimuresan@gmail.com

Joi 10.00 - 12.00